Kariéra

Obchodný zástupca

Miesto práce - Prešov
Druh pracovného pomeru - plný úväzok
Termín nástupu - ASAP
Mzdové podmienky (brutto) - 1 100 EUR/mesiac. Základná zložka mzdy 1 100 EUR brutto + pohyblivá zložka mzdy do 600 EUR brutto + zaujímavá štruktúra bonusov.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • aktivity smerujúce k realizácii obchodov týkajúcich sa predmetu činnosti zamestnávateľa, najmä vytváranie príležitostí pre uzatváranie kúpnych zmlúv alebo obdobných zmlúv medzi zamestnávateľom a klientmi,
  • vyhľadávanie potencionálnych klientov zamestnávateľa,
  • dohodovanie osobných stretnutí s potencionálnymi klientmi,
  • identifikácia a analýza možných potrieb klienta,
  • prezentácia produktov zamestnávateľa, ich výhod a funkcionality,
  • zabezpečovanie podkladov pre vypracovávanie technických dokumentov súvisiacich s výrobou a použitím produktov zamestnávateľa u klientov,
  • vypracovanie cenových ponúk, predkladanie finálnych obchodných ponúk na uzatvorenie obchodných zmlúv s dojednanými obchodnými podmienkami oprávnenému zástupcovi zamestnávateľa na schválenie a uzatvorenie,
  • tvorba databázy klientov,
  • riešenie logistických úloh spojených s dodaním tovaru,
  • priebežná starostlivosť o klientov zamestnávateľa.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Príjemné pracovné prostredie
  • Notebook
  • Auto na služobné účely
  • Mobil

Informácie o výberovom konaní

  • Ďakujeme za Váš záujem pracovať pre našu spoločnosť. Životopisy prosím zasielajte mailom do 31.8.2024. Výberové pohovory budeme realizovať priebežne a kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

  • elektrotechnické, strojárske, technické

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

  • Microsoft Outlook - Expert
  • Microsoft Excel - Pokročilý
  • Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

  • B

Prax na pozícii/v oblasti

  • Obchodný zástupca

Počet rokov praxe

  • 2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Hľadáme pracovitého, zodpovedného kolegu, ktorý je orientovaný na dosiahnutie cieľov. Očakávame skúsenosti z obchodnej oblasti, ktoré sú pre nás kľúčové. Jedná sa o produkt, ktorý si vyžaduje vedomosti z odboru elektrotechniky. Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie samozrejmosťou.

Kontakt na zaslanie ponuky

  • kovalska@led-solar.sk

Výrobný pracovník / montážny pracovník elektrických a elektronických zariadení

Miesto práce - Ľubochnianska, Ľubotice-Šarišské Lúky
Mzdové podmienky (brutto) - 760 EUR/mesiac. Dochádzkový bonus, osobné ohodnotenie podľa výkonu.

  • montovanie strojných celkov a/alebo ich častí podľa technickej dokumentácie
  • testovanie funkčnosti strojných celkov a/alebo ich častí po zmontovaní
  • vykonávanie širokej škály manuálnych činností vo výrobnom podniku
  • používanie strojov, nástrojov, prístrojov a zariadení ako prostriedkov pre splnenie požadovaných úloh
  • plnenie úloh podľa požiadaviek vedúceho zamestnanca

  • Ponúkame Vám stabilné zamestnanie v príjemnom pracovnom prostredí a kolektíve. Možnosť kariérneho rastu.

  • Ďakujeme za záujem pracovať v našej spoločnosti. Životopisy prosíme zasielať mailom do 15.08.2024. Proces výberu môže trvať aj niekoľko týždňov. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

  • stredoškolské bez maturity

  • B

  • Operátor výroby

  • zdravotná spôsobilosť
  • manuálna zručnosť

crossmenu