'

Pri výjazde z tunela Branisko sa každému prichádzajúcemu na Spiš zo Šariša otvorí fascinujúci pohľad na panorámu s mohutným hradným vrchom Spišského hradu. Zážitok je oveľa silnejší v noci, keď sa osvetlený hrad premení na obrovskú bájnu loď plávajúcu v černi nekonečného oceánu.

Nočný pohľad na tento kút Spiša sa začiatkom tohto roka radikálne zmenil. O záujem okoloidúcich začal s historickou pamiatkou zapísanou v zoznamoch UNESCO zápasiť areál strediska NDS v Beharovciach, ktorý z doterajšej anonymity vystúpil rekonštrukciou osvetlenia. Bremeno namáhavej zimnej výmeny svietidiel na seba zobrala ENGIE Services, a.s., pobočka Košice, ktorá v areáli strediska inštalovala svietidlá z modelového radu verejného osvetlenia LED Street SII spoločnosti LED-SOLAR, s.r.o. v Prešove.

Nízka spotreba energie, zanedbateľná údržba, niekoľkonásobné zvýšenie intenzity osvetlenia areálu, križovatky a prístupových komunikácií, ale hlavne čarokrásny pohľad na pracovisko v noci stojí zato!

crossmenu
×
PORADENSTVO ZADARMO

PORADENSTVO ZADARMO

Ak máte záujem o bezplatné technické poradenstvo, nechajte nám svoj email (a telefón) a my vás budeme kontaktovať.

Odoslaním formulára súhlasím, aby spoločnosť LED-SOLAR, s.r.o. získala a spracúvala moje osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára a to za účelom riešenia mojej požiadavky v rámci služieb spoločnosti LED-SOLAR, s.r.o.. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.