Kvalitné osvetlenie športovej haly je jedným zo základov vytvorenia  kvalitných podmienok pre športovcov a športujúcu verejnosť. Športové turnaje a oficiálne športové podujatia sú z hľadiska osvetlenia jedinečné udalosti. Práve tu je priestor pre profesionálny prístup, pretože je dôležité zohľadniť mnohé špecifiká kladené na osvetlenie športovej plochy.  Veľkú spokojnosť s osvetlením športovej haly v Prahe – Štěrboholy, kde sa v dňoch 21. až 29. novembra 2017 konali Majstrovstvá Európy juniorov 2017 v badmintone, vyjadrili organizátori aj účastníci tejto súťaže.

Realizáciu osvetlenia haly, ktoré spĺňalo prísne kritériá medzinárodných regulí, zabezpečovala pre Český badmintonový zväz spoločnosť HDT Impex, s.r.o. svietidlami LED-SOLAR.

Aj na základe tohto úspechu konštruktérsky tím spoločnosti LED-SOLAR pripravuje pre rok 2018 novú sadu originálnych svietidiel určených pre osvetľovanie interiérov i exteriérov športovísk.

crossmenu
×
PORADENSTVO ZADARMO

PORADENSTVO ZADARMO

Ak máte záujem o bezplatné technické poradenstvo, nechajte nám svoj email (a telefón) a my vás budeme kontaktovať.

Odoslaním formulára súhlasím, aby spoločnosť LED-SOLAR, s.r.o. získala a spracúvala moje osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára a to za účelom riešenia mojej požiadavky v rámci služieb spoločnosti LED-SOLAR, s.r.o.. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.